Dla kogo O2 Vigor

Niedobór tlenu staje się coraz poważniejszym problemem. Powoduje on pogorszenie samopoczucia, zmęczenie, czy problemy z koncentracją. Zobacz dla kogo idealnym rozwiązaniem jest stosowanie O2 Vigor - przenośnego inhalatora tlenu w puszcze.

 

Image
tlen dla astmatykow

ASTMATYKÓW I OSÓB Z POChP – stosowanie wyższego stężenia tlenu powoduje szybsze jego przyswojenie przez organizm mimo obkurczonych oskrzeli.

Image
biznesamy

BIZNESMENÓW I STUDENTÓW – czysty tlen obniża poziom stresu podczas pracy w nerwowych warunkach oraz poprawia pamięć i koncentrację na krótki okres czasu, np. egzamin, czy podczas nauki.

Image
stres i bezsenność

CIERPIĄCYCH NA STRES I BEZSENNOŚĆ – dostarczenie tlenu pomaga zrelaksować się i zasnąć. Relaks oznacza zwolnienie pulsu i zmniejszenie ciśnienia krwi w ciągu 2-3 minut.

Image
kierowy

KIEROWCÓW – odbudowuje czujność i szybkość reakcji oraz zmniejsza senność i ziewanie podczas długich monotonnych tras.

Image
tlen dla sportowców

SPORTOWCÓW – zwłaszcza ci biorący udział w treningu wysokogórskim, gdzie tlen jest bardzo rozrzedzony- spróbujcie ten produkt! Pozwoli to wam osiągnąć lepsze rezultaty w końcowym efekcie treningu. Tlen pomaga natychmiast zlikwidować zmęczenie po wysiłku. Uspokaja puls i aktywuje krążenie krwi oraz wytwarza witalność i energię.

Image
tlen dla kobiet w ciąży

KOBIET W CIĄŻY - parę wdechów tlenu spowoduję, że przyszła mama będzie mniej odczuwała zmęczenie spowodowane swoim stanem

Image
tlen przy smogu

PRZY SMOGU - wdychanie czystego tlenu w dużej mierze wyeliminuje zanieczyszczenia, które mogą się dostać do naszego organizmu

Image
tlen dla podróżujących

PODRÓŻUJĄCYCH – tlen spowoduje, że twoje nogi już nie będą zdrętwiałe i niedokrwione z powodu jego ograniczonej ilości na wysokościach, w które wznosi się samolot.